Blake von Hauer- WordPress Editoryal Moda Dergisi Teması Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1073

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Blake von Hauer- WordPress Editoryal Moda Dergisi Teması Tam İndir

Ziyaretçileriniz Blake von Hauer’in enfes tadıyla gerçek bir blogda olmalarını sağlayacak.

Moda dünyasında fotoğrafların çoğunun dikey olduğunu biliyoruz. Ve Blake von Hauer onlarla birlikte gitmek için yaratıldı! Ancak endişelenmeyin, yatay fotoğraflarınız Blake ile de mutlu olacak.

Her zaman hatırlayın: Dengeli ve zarif dokunuşlara sahip temalar, içerik estetiğine önem veren kullanıcılar için altın değerindedir. Moda ve dekorasyon blogcularının çoğunlukla bu temalara ihtiyacı var. Çünkü onlar için bir web sitesi görsellerini sergilemek için bir sanat galerisi demektir. Ve Blake von Hauer, tema dünyasının Louvre Müzesi!

 

Moda dergisi temamızın anahtar kelimesi “kadınsı” diyebiliriz. Pembe ve salor ipeksi tonları vardır. Italik, kalın ve düzenli font stillerinin gelişmiş uyumu, genel kavramla çok iyi bir şekilde uyumludur. Ayrıca, kaydırıcının farklı kullanım stilleri ve widgetize alanlarda elde edilebilecek görünümler temamızı yüksek seviyelere taşımaktadır.

Moda fotoğrafçılığında dikey fotoğraflar oldukça yaygındır. Bu, düzenli temalarda kolayca baş ağrısına dönüşebilir. Ancak temamız hem dikey hem de yatay görüntüleri mükemmel bir şekilde ele alıyor. Dolayısıyla, modern bir moda blog temasında ihtiyaç duyduğunuz birçok özelliği bulacağınızı garanti edebiliriz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK