Ballettin Forum Scripti Bedava İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

819

Forum Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Ballettin Forum Scripti Bedava İndir

Ballettin Forum Scripti; tamamı ajaxla gerçekleşen konu açama, mesaj atma, mesaj düzenleme ve silme, konu kilitleme ve taşıma işlemlerinizi yapabileceğiniz kullanımı kolay bir yazılımdır.
 
Ballettin Forum Scripti yazılımı içeriğinde; özek mesaj işlemlerinde ajax kullanılmıştır, Font, smile, yazı sitilleri düzenleme için metin editörü ve smilelar, iki mesaj arası başkası tarafından atılan ajax anlık gösterimi, gelişmiş tema özelliği, kişisel temaları kolayca ekleme, Flood koruması, mesaj, kunu açma, arama gibi işlemlerde flood koruması, DDOS koruması, belirli saniyelerde belirli şüpheli hareket içerisinde girenler banlanır, küfür filtresi, yüksek güvenlik, admin ve moderatörler için tek tıkla işlemlerini halledebilecekleri ajax araçlar gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK