AbanteCart Ücretsiz E-ticaret Platformu Scripti Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1067

E-Ticaret Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


AbanteCart Ücretsiz E-ticaret Platformu Scripti Ücretsiz İndir

AbanteCart, tüccarlar için çevrimiçi iş yaratma ve ürünleri çevrimiçi olarak hızlı ve verimli bir şekilde satma yeteneği sağlayan lider bir ücretsiz PHP tabanlı e-ticaret çözümüdür. AbanteCart, çalışmaları ve hızla gelişen e-ticaret endüstrisine katkıları konusunda tutkulu olan deneyimli meraklılar tarafından inşa edildi ve desteklendi. AbanteCart, sağlam ve genişletilebilir bir çekirdek platform, son teknoloji özellik seti ve yüksek performanslı bir kullanıcı arayüzü ile güçlendirilmiştir. Hızlı büyüyen uzantıları olan genişletilebilir alışveriş sepeti uygulaması. Tek adımda kurulumla kolay uzatma kurulumu ve yönetimi. Bu, gelecekteki AbanteCart’a hemen hemen herhangi bir özellik ya da hizmet eklemeye izin verir, bunun mevcut dinamik olarak değişen teknoloji ortamında çok önemli olduğunu. – Çalıştırması ve kullanması kolay – Standart ve mobil cihazlar için duyarlı tasarım – PCI Uyumlu – Hızlı ve güvenli – Özelliklere erişir – Esnek ve genişletilebilir – Kod işlevini yerleştirin. – SMS Bildirimleri – Arka uç görevleri

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK