4images Galeri Scripti Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1063

Resim/Galeri Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


4images Galeri Scripti Full İndir

4images, web tabanlı güçlü bir resim galerisi yönetim sistemidir. Özellikler arasında yorum sistemi, kullanıcı kaydı ve yönetimi, tarayıcı tabanlı yükleme ile şifre korumalı yönetim alanı ve sayfa düzeni ve tasarımı için HTML şablonları bulunur.

Entegre şablon sistemi kullanılarak tasarım ve düzen kolayca özelleştirilebilir. 4images çok dillidir: harici bir dil dosyası çeviri için başka dillerde de kullanılabilir.

Diğer özellikler: RSS yayınları, arama motoru, otomatik küçük resim oluşturma, kapsamlı kullanıcı yönetimi, kullanıcılar için yükleme işlevi, görüntülerin IPTC ve EXIF verilerini gösteren, görüntülerin derecelendirilmesi, spam koruması, hotlinking’e karşı koruma, bülten işlevi, e-kartlar, tümleşik veritabanı yedekleme işlevi, vb.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK